Schoolteam

 

Ons schoolteam bestaat uit de directie, teamleden en andere medewerkers die intensief bij de school betrokken zijn. Ook worden er stagiaires op onze school opgeleid.

Niet alle teamleden hebben een groep.

Er zijn naast de groepsleerkrachten administratief medewerkers, conciërges, intern begeleiders, een vakleerkracht gym en een vakleerkracht techniek werkzaam op school.

Medewerkers

 
J.K.   Ali (Jama)
J.K. Ali (Jama)
Conciërge
j.ali@knotwilg.nl
 
B.M. van den Bersselaar (Birgit)
B.M. van den Bersselaar (Birgit)
Interne begeleider
b.vandenbersselaar@knotwilg.nl
 
M.Y.  Brown (Michelle)
M.Y. Brown (Michelle)
Directeur
m.brown@knotwilg.nl
 
S.  Coumou-Zondervan (Simone)
S. Coumou-Zondervan (Simone)
Leerkracht
s.zondervan@knotwilg.nl
 
J.H.  Couvreur (Jeanine)
J.H. Couvreur (Jeanine)
Leerkracht
j.couvreur@knotwilg.nl
 
N.E.  Dorn (Nadia)
N.E. Dorn (Nadia)
Leerkracht
n.dorn@knotwilg.nl
 
B.M.P.  Fredison (Bianca)
B.M.P. Fredison (Bianca)
Onderwijsassistent
b.fredison@knotwilg.nl
 
C.H.E.  Henningheim-van de Glind (Carla)
C.H.E. Henningheim-van de Glind (Carla)
Administratief medewerker
c.henningheim@knotwilg.nl
 
M.H.C.  Hentzepeter (Marit)
M.H.C. Hentzepeter (Marit)
Leerkracht
m.hentzepeter@knotwilg.nl
 
E.M.  Jalink (Ester)
E.M. Jalink (Ester)
Onderwijsassistent
e.jalink@knotwilg.nl
 
C.J.  Lieuw-A-Soe (Carmen)
C.J. Lieuw-A-Soe (Carmen)
Administratief medewerker
c.lieuwasoe@knotwilg.nl
 
C.H.  Lohmeijer (Cor)
C.H. Lohmeijer (Cor)
Conciërge
c.lohmeijer@knotwilg.nl
 
V. van der Lubbe (Vera)
V. van der Lubbe (Vera)
Leerkracht
v.vanderlubbe@knotwilg.nl
 
U.S.  Marshall (Sherida)
U.S. Marshall (Sherida)
Leerkracht
s.marshall@knotwilg.nl
 
 

Medewerkers

 
N.D.  O'Callaghan (Niall)
N.D. O'Callaghan (Niall)
Leerkracht
n.ocallaghan@knotwilg.nl
 
P.A.T.  Odinot-Stevens (Patricia)
P.A.T. Odinot-Stevens (Patricia)
Directeur
p.odinot@knotwilg.nl
 
L.  Oedit Doebé-Phoeli (Sila)
L. Oedit Doebé-Phoeli (Sila)
Leerkracht
s.phoeli@knotwilg.nl
 
J. de Pormes-Jong (Janny)
J. de Pormes-Jong (Janny)
Leerkracht
j.pormes@knotwilg.nl
 
S.  Rampersad (Babita)
S. Rampersad (Babita)
Onderwijsassistent
b.rampersad@knotwilg.nl
 
C.  Sanders (Chantal)
C. Sanders (Chantal)
Leerkracht
c.sanders@knotwilg.nl
 
D.  Schlichting (Daphne)
D. Schlichting (Daphne)
Onderwijsassistent
d.schlichting@knotwilg.nl
 
D.   Smit (Debbie)
D. Smit (Debbie)
Leerkracht
d.smit@knotwilg.nl
 
E.M.P.  Stüger (Eunice)
E.M.P. Stüger (Eunice)
Interne begeleider
e.stuger@knotwilg.nl
 
H.P.  Stenhuijs (Hortence)
H.P. Stenhuijs (Hortence)
Leerkracht
h.stenhuijs@knotwilg.nl
 
R.S.N.  Stephenson (Raghnild)
R.S.N. Stephenson (Raghnild)
Leerkracht
r.stephenson@knotwilg.nl
 
S.A.C. van Veldhuizen (Sergio)
S.A.C. van Veldhuizen (Sergio)
Leerkracht bewegingsonderwijs
s.vanveldhuizen@knotwilg.nl
 
A.  Verhoek-Ubels (Anneke)
A. Verhoek-Ubels (Anneke)
Leerkracht
a.ubels@knotwilg.nl
 
H. van  Vliet (Harry)
H. van Vliet (Harry)
Leerkracht
h.vanvliet@knotwilg.nl