Groepen en uw kind

 
Ieder jaar worden de groepen zorgvuldig door ons samengesteld. 

We houden rekening met de groepsgrootte en de ontwikkelingen van uw kind. 

Het aangeboden lesmateriaal biedt de mogelijkheid binnen de groep, in zowel tempo als niveau, rekening te houden met verschillen tussen de kinderen. In tempo door extra werk en in niveau met herhalings- of verrijkingsstof. 

Wij vinden het belangrijk dat kinderen zich veilig voelen in de groep.

Groepen

 
1-2a De Waterval
Groep 1-2a De Waterval
N.E. Dorn (Nadia) (n.dorn@knotwilg.nl)
S. Rampersad (Babita) (b.rampersad@knotwilg.nl)
S. Coumou-Zondervan (Simone) (s.zondervan@knotwilg.nl)
 
1-2b De Regenboog
Groep 1-2b De Regenboog
L. Oedit Doebé-Phoeli (Sila) (s.phoeli@knotwilg.nl)
S. Rampersad (Babita) (b.rampersad@knotwilg.nl)
 
3a De Vlindertuin
Groep 3a De Vlindertuin
H.P. Stenhuijs (Hortence) (h.stenhuijs@knotwilg.nl)
B.M. van den Bersselaar (Birgit) (b.vandenbersselaar@knotwilg.nl)
 
 
4a Het Bloemenparadijs
Groep 4a Het Bloemenparadijs
M.H.C. Hentzepeter (Marit) (m.hentzepeter@knotwilg.nl)
B.M.P. Fredison (Bianca) (b.fredison@knotwilg.nl)
 
5a De Bosvijver
Groep 5a De Bosvijver
A. Verhoek-Ubels (Anneke) (a.ubels@knotwilg.nl)
S. Coumou-Zondervan (Simone) (s.zondervan@knotwilg.nl)
B.M.P. Fredison (Bianca) (b.fredison@knotwilg.nl)
 
 

Groepen

 
6/7b De Oase
Groep 6/7b De Oase
U.S. Marshall (Sherida) (s.marshall@knotwilg.nl)
B.M.P. Fredison (Bianca) (b.fredison@knotwilg.nl)
 
6a De Oceaan
Groep 6a De Oceaan
J.H. Couvreur (Jeanine) (j.couvreur@knotwilg.nl)
R.S.N. Stephenson (Raghnild) (r.stephenson@knotwilg.nl)
 
7a De Orkaan
Groep 7a De Orkaan
C. Sanders (Chantal) (c.sanders@knotwilg.nl)
 
8a De Jungle
Groep 8a De Jungle
J. de Pormes-Jong (Janny) (j.pormes@knotwilg.nl)
R.S.N. Stephenson (Raghnild) (r.stephenson@knotwilg.nl)
 
8b De Diamond Cave
Groep 8b De Diamond Cave
N.D. O'Callaghan (Niall) (n.ocallaghan@knotwilg.nl)
R.S.N. Stephenson (Raghnild) (r.stephenson@knotwilg.nl)